Скороти дріб 8/10, 25/50, 63/77, 24/60 С розв'язанням як​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Ангела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/10 = (8:2)/(10:2) = 4/5

25/50 = (25:25)/(50:25) = 1/2

63/77 = (63:7)/(77:7) = 9/11

24/60 = (24:12)/(60:12) = 2/5