вранці на пошту привезли 38 посилок.Вдень адресати забрали 9 посилок,а ввечері 8.Скільки посилок

залишилося на пошті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

9+8=17 (п.) - посилок забрали всього

38-17=21 (п.) - залишилося на пошті

Отвечает Фимичева Алёна.

Ответ:

21 посилка

Пошаговое объяснение:

Віднімаємо від загальної кількості ті посилки,що забрали впродовж дня.

38-9-8=21 (посилка)