В акваріуму 7 рибок клоунів що 35% від усіх риб скільки риб всього​


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Жахонгир.

7 - 35%

х - 100%

х = (100*7)/35= 700/35=20

Відповідь: всього 20 риб