Як з чотирьох цифрів 5 утворити цифру 5? 5?5?5?5?=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Гоша.

Відповідь:

(5-5)*5+5=5

Покрокове пояснення:

5-5=0

0*5=0

0+5=5