5. Відстань між містами 556 км. Автомобіль, який рухався зі швидкі- стю 83 км/год, і автобус

виїхали одночасно назустріч один одному і зустрілись через 4 год. На скільки швидкість автобуса менша від швидкості автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.

Ответ:

өзімде білмей жатырмын 3класпын

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 83*4 = 332км

2) 556-332 =224км

3) 224:4=56 км/год

4)83-56=27 км/год

Швидкість автобуса менше на 27 км/год