Запиши неправильний дріб у вигляді мішаного числа а) 12/5; б) 34/11; в) 41/8; г) 53/10 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 12/5= 2 2/5

б) 34/11= 3 1/11

в) 41/8= 5 1/8

г) 53/10 ​= 5 3/10