З однієї станції в протилежних напрямах одночасно вирушили два поїзди один рухався зі швидкістю 62

км /год, а другий - 56 км/год. Яка відстань буде між ними через 7 годин? СРОЧНООО!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Берёзин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

62 * 7 =434 км  за 7 год проїхав перший поїзд

56 * 7 =392 км за 7 год проїхав другий поїзд

434 + 392 = 826 км така відстань буде між ними через 7 годин