Третина уроку в 5 класі становить 15хв.Яка тривалість уроку в 5 класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/3 - 15 хв

1   -  х хв

х= 15 : 1/3= 15 * 3= 45 хв тривалість уроку в 5 класі