на першій полиці 125 книг це в 5 разів менше ніж на дрцгій на третій полиці на 12 книг більше ніж

на другій скільки книг на трьох полицях разом!

Ответы на вопрос

Отвечает Петюренко Серёжа.

Ответ:

друга пол.  125*5=625

третя пол 625+12=637

на трьох пол  125+625+637=1387

Пошаговое объяснение: