на першій полиці 125 книг це в 5 разів менше ніж на дрцгій на третій полиці на 12 книг більше ніж

на другій скільки книг на трьох полицях разом

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

125 * 5=  625 книг на другій полиці

625 + 12= 637 книг на тртій полиці

125+ 625 + 637= 1387 книг на трьох полицях разом