8. На трьох политик 80 книжок. На першій і другій полицях 42 книжки, а на другій і третій 64.

Скільки книжок на кожній поли? Розв'язаних допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Норина Алина.

Ответ:

нехай на 2 полиці х книжок, тоді на 1 полиці (42-х), а на 3 - (64-х), разом їм 80

(42-х)+х+(64-х)=80

106-х=80

-х=80-106

-х=-26

х=26

26 книжок на другій полиці

42-26=16 книжок на першій полиці

64-26= 38 книжок на третій полиці