периметр трикутної ділянки 2 км 100 м. Довжина однієї сторони 750 метрів, другої 670 метрів. Знайти

довжину третьої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Куракулов Никита.

Ответ:

2 км 100 м =2100м

Ртрикутника=а+b+c

2100=750+670+x

x=2100-(750+670)=2100-1420=680 м

Отвечает Черенкова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2км 100м = 2100 м

2100 - (750 + 670) =

2100 - 1420 = 680 (м) - длина третьей стороны

Ответ: 680 м