купили однакову кількість олівців і маркерів. за олівці заплатили 48 грн а за маркери 160 грн. яка

ціна маркера якщо ціна олівця 6грн

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Любовь.

16 • 3 = (10 + 6) • 3 = 30 + 18 = 48            

48 : 4 = (40 + 8) : 4 = 10 + 2 = 12          

12 : 2 = 6              

6 • 6 = 36

36 : 9 = 4            

4 • 8 = 32

32 • 2 = (30 + 2) • 2 = 60 + 4 = 64          

64 : 4 = (40 + 24) : 4 = 10 + 6 = 16