дідусь вирішив побудувати деревяний паркан завдовжки 20 м .Для встановлення паркану потрібно 7

год.Дідусь планує розпочати роботу о 8 год. О котрій годині дідусь завершить роботу, якщо він зробить перерву на обід з 11.00 до 12.00?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панина Ангелина.

7+8=15-1=14 відповідь 14 годин ооо