Розвяжіть рівняння та виконайте перевірку6×X=189-105;a×9=490-310; 150÷X=120-90.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжан Улжан.

Пошаговое объяснение:

1)6х=189-105

6х=84

Х=14

Проверка:

6×14=84

2)9а=490-310

9а=180

а=20

Проверка:

9×20=180

3)150÷х=120-90

150÷х=30

Х=5

Проверка:

150÷5=30