Пожалуйста помогите, и очень нужно пошаговое решение Магазин отримав книжки для шкіл:з математики

24,з історії 36 і з географії 48,яку найбільшу кількість однакових комплектів можна скласти з цих книг так, щоб у кожного було однакове число книжок:з математики, з історії та з географії?

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.

Ответ:

12 комплектів

Пошаговое объяснение:

Математика - 24 книги

Історія - 36 книг

Географія - 48 книг

Для того , щоб знайти яку найбільшу кількість комплектів з трьох книг можна скласти , потрібно знайти найбільший спільний дільник  ( НСД) чисел 24; 36 та 48 - НСД ( 24; 36; 48)

Для цього розкладемо на прості множники числа :

24 = 2 * 2* 2* 3

36 = 2 * 2* 3 * 3

48 = 2* 2* 2* 2* 3

Спільні множники : 2; 2; 3 - перемножимо їх і знайдемо НСД:

НСД ( 24; 36; 48) = 2* 2* 3= 12

Отже найбільша кількість однакових комплектів з трьох книжок( математики, історії, географії)  буде - 12 комплектів.

Отвечает Осипян Валера.

Відповідь:

24

Покрокове пояснення: