10. Мама сказала татові: «Цікаво, що наш Петрик у 3 рази старший від Сашка. Юрко у 2 рази старший

від Петрика. А число моїх років утричі більше, ніж сума років наших трьох синів». Скільки років мамі, якщо Сашкові лише 1 рочок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Алёна.

Ответ:

План

1) Скільки років Петрику?

2) Скільки років Юркові?

3) Скільки років хлопцям разом?

4) Скільки років мамі?

Розв’язання 8 + (50 – 8 • 5)

1) 1 • 3 = 3 (р.) – років Петрику

2) 3 • 2 = 6 (р.) – років Юркові

3) 1 + 3 + 6 = 10 (р.) – років хлопцям разом

4) 10 • 3 = 30 (р.) – років мамі

Відповідь: мамі 30 років