Точка C належить відрізку AB, довжина якого дорівнює 48 см. Знайдіть довжини відрізків AC і BC,

якщо AC на 4 см більший за відрізок BC. Даю 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Евстигнеев Егор.

Ответ:

нехай ВС=х, тоді АС=х+4

АВ=АС+ВС

х+(х+4)=48

2х+4=48

2х=48-4

2х=44

х=44/2

х=22

ВС=22, АС=22+4=26

Пошаговое объяснение: