Вартість 5 кульок 35 гривень яка ціна кульки ? Якою буде решта якщо за 6 кульок дати продавцю 100

гривень

Ответы на вопрос

Отвечает Акентьев Глеб.

В: вартість 1 кульки-7грн; решта-58грн.

Пошаговое объяснение:

35÷5=7(грн)- вартість 1 кульки;

6×7=42(грн)- ціна за 6 кульок;

100-42=58(грн)- решта