Акваріум має форму прямокутного паралелепіпеда розміри якого становлять 10 дм ;8дм;12дм.чи

достатньо 800 дм кб води щоб заповнити 0,75 об’єму акваріума?

Ответы на вопрос

Отвечает Буянтуева Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм акваріума

V = a*b*c= 10 * 8 * 12 = 960 дм3

960 м3 - 100%

  х   м3  - 75%

х= 960 *75% : 100%

х= 720 м3

Щоб заповнити 0,75 об’єму акваріума достатньо 800 м3 води , так як об*єм складає 720м3