Рухи тіл описуються рiвняннями x 1 =5-2t, x_{2} = - 4 + t . Визначити час місце зустрічі.

Перевірити відповіді за допомогою графіка.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофейчик Катюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x₁( t ) = - 2t + 5 ;    x₂( t ) = t - 4 ;   за умовою    x₁( t ) =  x₂( t ) , тоді

t - 4 = - 2t + 5 ;

t + 2t = 5 + 4 ;

3t = 9 ;

t = 3 c - це час зустрічі двох тіл ; координати даних тіл рівні :

x₁( 3 ) = x₂( 3 ) = 3 - 4 = - 1 .

Для наочності у системі координат  tOx  будуємо прямі

x( t ) = - 2t + 5 ;  i     x( t ) =   t - 4 ;  ( t  -  вісь абсцис ;  х( t ) - вісь ординат ) .

Ці прямі перетинаються у точці  ( 3 ; - 1 ) - відповідає розрахункам .