Визначити суму яку покладено в банк під 3% річних і яка за рік дає дохід 24 грн​


Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Лиза.

Ответ:

800 грн

Пошаговое объяснение:

24÷3=8 - це 1%

8·100%=800