У першому ящику 15 кг печива, що на 2,6 кг більше, ніж у другому, і на 20% більше, ніж у третьому.

скільки кілограмів печива в трьох ящиках? СРОЧНО, ДАЮ 20 БАЛЛОВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 - 2,6 = 12,4кг во втором ящике

15*(1 - 0,2) = 15 * 0,8 = 12кг в третьем ящике

15+12,4+12 = 39,4кг печива в трьох ящиках