B) II. Виконай у робочому 1. Обчисли. а) 1 % від 50; б) 5 % від 20; г) 7 % від 14; д) 120 % від

400; 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ:

а) 50*1/100=0,5

б) 20*5/100=1

г) 7*14/100=0,98

д) 120*400/100=480