На відрізку AB завдовжки 36 см позначено току К.Знайди довжини відрізків AKі ВК,якщо: AK більший за

ВК на 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Дашенька.

Ответ:

АК = 20 см, ВК = 16 см

Пошаговое объяснение:

Нехай, відрізок ВК = х, тоді відірізок АК = х + 4. Складаємо рівняння:

х + (х + 4) = 36

2х = 36 - 4

2х = 32

х = 32/2

х = 16

Отже, відрізок ВК = 16 см, а відрізок АК = 20 см (16 + 4)