На відрізку CD завдовжки 32 см позначено точку М. Знайдіть довжини відрізків CM i DM, якщо CM

більший за DM на 8 см. строчно​

Ответы на вопрос

Отвечает Горновова Лиза.

Ответ:

Объяснение: Пусть DM = x, тогда CM = 8+x. Имеем ровность:

x + (8+x) = 32

x+8+x=32

2x+8=32

2x=32-8

2x=24

x=12-DM

8+12=20-CM

Тогда DM = 12cm, CM = 20cm

Пошаговое объяснение: