Знайдіть невідомі кути ромба, якщо один з них дорівнює 52°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Толя.

Пошаговое объяснение:

за властивістю ромба , протилежні кути - рівні , отже, якщо кут А = 52° , то і кут С = 52°

сума всіх кутів - 360°

щоб щнайти два інших потрібно 360-(кутА+кутС) = 360-(52+52)=360-104=258

тепер кутБ=кутуД = 258/2 = 129 °