У саду росли яблуні і вишні половина всіх вишині чверть усіх яблук встановили однакову кількість

дерев а всього в саду було 360 дерев скільки яблунь і скільки вишень росте в саду

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

1) 100% - 41% = 59% - вишень росте в саду.

2) 59% - 41% = 18% - більше вишень, ніж яблунь.

3) 54 : 18 = 3 (д.) - становить 1%.

4) 3 • 100 = 300 (д.) - росте в саду.

5) 3 • 59 = 177 (д.) - вишень росте в саду.

Відповідь. В саду росте 300 дерев, серед них - 177 вишень.

помилитися