СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ! ТіЛЬКи З ПОЯСННЯМ Промінь MN належить куту OMP. OMP = 126º . Кут OMN на 20º

менший за кут PMN. Знайдіть кути OMN і PMN.

Ответы на вопрос

Отвечает Циглер Давид.

Ответ:

кут ОМN=53°

Кут PMN=73°

Пошаговое объяснение:

Нехай кут PMN-х+20, тоді кут ОМN-х

х+20+х=126

2х=126-20

2х=106

х=106:2

х=53

Отже, кут OMN-53°, тоді кут PMN-53+20=73°