Обчисли периметр і площу прямокутника, довжина якого дорівнює 5 см, а ширина —3 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Гесс Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а = 5 см

в = 3 см

Р = 2 · (а + в)

S = а · в

Р = 2 · (5 + 3) = 16 см

S = 5 · 3 = 15 см²