Від різниці чисел 5810 і 4951 відняти 733


Ответы на вопрос

Отвечает Абдулаев Роман.

Ответ:126

Пошаговое объяснение:

Для початку віднімаємо 5810 і 4951.

Це є 1 дія. 1) 5810-4951=859.друга дія:2) 859-733= 126.

Результат:126

Одним виразом це можна записати так:

(5810-4951)-733=126

Отвечает Алейникова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5810 - 4951) - 733 =

859 - 733 = 126

Ответ: 126