периметр прямокутника дорівнює 24 см а одна з його сторін на 4 см більша за другу знайдіть сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шельпякова Алина.

Ответ:

P=2(a+b)

24÷2=12 см - 2 стороны(a+b)

12-4=8см - сторона а

12-8=4 см - сторона b