7. Заміни зірочки в числі 7**2 цифрами 2, 4, 5 i7 не більше одного разу так, щоб отримані числа

було кратні числам 2 i9. Запиши всі розв'язки. 8. Яке найменше число метрів тканини повинно бути в сувої, можна було продавати без остачі по 32 дм або по 28 дм? 9. Доведіть, що числа 253 і 391 не є взаємно простими.ПОМОГИТЕ ПЖЖЖОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНОЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРНА​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Даяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 7272, 7722, 7452, 7542

2. НСК(32;28)=7*2*2*2*2*2=224 (дм)

32=2*2*2*2*2

28=7*2*2

3. Щоб довести, сто два числа не є взаємно простими, треба знайти їх НСД, та впевнитись, що він не дорівнює 1.

253=11*23;

391=17*23;

НСД (253;391)=23.

Отже, ці числа не взаємно прості.