Який є найменший спільний знаменник дробів 7/34 і 3/20


Ответы на вопрос

Отвечает Марушка Сергій.

Ответ:

140

Пошаговое объяснение:

НОК(34,20)=2*2*5*7=140

34=2*17

20=2*2*5