З двох станцій відстань між якими 24 км , одночасно в одному напрямі вирушають два поїзди . Поїзди

що рухається позаду має швидкість 72 км/год . Яка швидкість поїзда, що рухається попереду , якщо другий поїзд наздогнав його через 3 год Після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

1) 72*3=216 км прошел поезд, который был сзади, до встречи с первый за 3 часа

2) 216-24=192 км-прошел первый поезд, т.к был на 24 км ближе

3) 192/3=64 км/час- скорость первого поезда

ответ:64 км/час

(лучший ответ молю вас)

Отвечает Айдарбай Ермахан.
64 км/год.
72*3=216
216-24=192
192:3=64