У трьох секціях спортивної школи займаєтся 147 учнів. У фудбольній секції на 23 учня більше, ніж у

баскетбольній, і у 2 раза більше, ніж у валебольній скільки учнів накчается у крдній секції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якушева Настя.

Ответ:

Нехай у волейбольній секції - х учнів, тоді у футбольній - 2х, а у баскетбольній - 2х-23. Всього 147 учнів займаються в цих секціях

х+2х+2х-23=147

5х-23=147

5х=147+23

5х=170

х=170:5

х=34

Отже, у волейбольній секції 34 учні, в футбольній - 2×34=68 учнів, а в баскетбольній - 68-23=45 учнів

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка