Геликотер пролетів відстань між двома містами при попутному втрі за 5,5 год, а при зустрічному за 6

год. Знайдіть відстань між містами і власну швидкість гелікоттера, якщо швидкість вітру дорівнюе 10 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Pytaylo Dmitry.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість гелікоптера - х  км/год. Тоді швидкість гелікоптера при попутному вітрі  (х+10) км/год, а при зустрічному ( х- 10)  км/год. При попутному вітрі гелікоптер пролетів 5,5*(х+10) км, а при зустрічному вітрі 6(х-10) км

Складемо рівняння:

5,5(х+10) = 6 (х-10)

5,5х+ 55= 6х - 60

- 0,5х= - 115

х= 230 км власна швидкість гелікоптера

6*(х-10)=  6 *(230 - 10) = 1320км відстань між містами