У групі 35 студентів. З них 20 вiдвiдують курси англійської мови, 11 німецької, а 10 студентів не

вiдвiдують жодних курсів. Скiльки студентів вiдвiдують лише курси англійської мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Esenov Miyrzhan.

Ответ:

14

1.35-10=25 - це які відвідують курси англійської і німецької

2. 25-11=14 - відвідують лише курси англійської