Складіть рівняння прямої,яка проходить через точки А(3,0) і В (-1.-2) Допоможіть розв'язати будь

ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У нас є дві точки: A(-1;1) і B(1;0).

Запишемо рівняння прямої і підставимо значення координат цих точок.

y=kx + b-стандартний вид рівняння прямої.

Підставимо координати точки A:

1=-k+b

Підставимо координати точки B:

0=k+b

Отримуємо систему рівнянь:

1=-k+b

0=k+b

Складемо рівняння:

1+0=-k+b+k+b

1=2b

b=0,5

Підставимо в уже готове рівняння 0=k + b знайдене b:

0=k+0,5

k=-0,5

Тепер просто підставимо відомі k і b в рівняння прямої:

відповідь: y=-0,5 x + 0,5