Решите задачу на украинском! В одній коробці було 36 цукерок, що на 6 цукерок більше ніж у

другому і на 8 менше менше ніж у третій. Скільки цукерок було у трьох коробках?

Ответы на вопрос

Отвечает Бырка Елена.

Ответ:

1)36-6=30(цукерок у другій коробці)

2)36+8=44(цукерок у третій коробці)

3)30+36+44=110

Відповідь :(цукерок у всіх коробках)