Для прикрашення банкетної зали купили 27 білих і 29 ро- жевих троянд. Усі квіти розклали порівну у

8 ваз. Скільки троянд поставили в одну вазу?

Ответы на вопрос

Отвечает Согрина Екатерина.

Ответ:

Розв'язання

1) 27+29=56(штук) - всього троянд

2) 56÷8=7 (штук) - Поклали троянд у вазу

Відповідь: У кожну вазу поклали 7 штук троянд

Отвечает Чарушин Стёпа.

Ответ:по 7 троянд

Пошаговое объяснение:

27+29=56 (квітів разом)

56:8=7