Знайдіть число а, щоб справджувалась рівність 21/36=7/а​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.

Ответ:

а= 12

Пошаговое объяснение:

\displaystyle \frac{21}{36}=\frac{7}{a}

за правилом пропорції

21а = 7*36

21а = 252

а = 252 : 21

а =12

Перевіримо :

\displaystyle \frac{21}{36}=\frac{7}{12}\\ \\ \frac{7}{12}=\frac{7}{12}

рівність вірна