Запиши дроби 1/5 і 1/8 у вигляді дробів зі знаменником 40 1/5= /40 1/8= /40


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Пошаговое объяснение:

розв'язок : 1/5 = 8/40; 1/8= 5/40