Ширина прямокутника 18 см, а довжина на 4 см більша Знайди його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Gareev Ilsur.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 18 + 4 = 22 (см) - длина

2) 2 * (18 + 22) = 2 * 40 = 80 (см) - периметр

Ответ: 80 см