1 6 1 Розв'яжи задачу, склавши вираз. З одного дерева зібрали 62 кг яблук, а з другого – 64 кг.

Усі і яблука розклали в ящики по 14 кг. Скільки ящиків з яблуками одержали? - 1

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

9

1) 62+64=126 (кг) всього зібрали яблук

2) 126÷14=9