ПЖ ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! У саду в окремі ящики зібрали груші сливи та яблука. Кількість

ящиків з яблуками відноситься до кількості ящиків з грушами та сливами як 7:3:2. Серед наведених чисел укажіть число, яке може виражати загальну кількість ящиків з яблуками сливами та грушами, зібраними в саду. А) 49. Б) 45. В) 54 Г) 68. Д) 60​

Ответы на вопрос

Отвечает Шашев Никита.

Ответ:

60 ящиков

Пошаговое объяснение:

7+3+2=12 частей всего

всего 60 ящиков

60/12=5 ящиков составляет одну часть

5*7=35 ящиков яблок

5*3=15 ящиков сгрушами

5*2=10 ящиков со сливами

Отвечает Баранов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Загальна кількість ящиків має бути такою, щоб її можна було розділити по співвідношенню 7 : 3 : 2 , звідси маємо 7 + 3 + 2= 12 части, тому число

повинно ділитися на 12 і має бути цілим числом, так як дробове число,  ящиків неможливе

Це число 60 , так як 60 : 12= 5 ящиків