Розвяжи а) На виготовлення 4т спирту для виробництва витрачають 4 000 м3 газу. За рік завод

виготовляє 160 т спирту. Скільки газу потрібно для цього?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Никита.

Ответ:

160:4 =40

40*4000=160000м3 газу витрачають

Отвечает Танкович Вова.

Ответ:

4000×4/160=16000/160=100м³