21 кг тосапты бірдей 7 ыдысқа бөліп,... 28 банка кофе 7 қорапқа тең бөлініп салынды 36 банка кофені

тең бөліп, салу үшін осындай неше қорап қажет болды...

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алена.

21÷7=3
28÷7=4
36÷4=9
ответ 9 қорап