Запишіть будь яки рвзні три звичайни дроби які більше ніж 3/5 але менші ніж 4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Кабылкаев Арсен.

Ответ:

13/20 ; 7/10 ; 3/4

Пошаговое объяснение:

3/5 = 12/20

4/5 = 16/20