48 430 бен белгысыз саннын косындысы 17182 мен 6 сандарынын кобеитындысыне тең белгісіз санды тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Кирилл.

Ответ:

54662

Пошаговое объяснение:

48430+х=17182•6

48430+х=103092

х=103092-48430

х=54662

48430+54662=17182•6

103092=103092

Отвечает Аксенов Дмитрий.

17182*6=, 103092

103092-48430=54662